Ziyaretçi Defteri


Dikkat ! | KavakBayindir.com | Bayındır Mahallesi Web Sitesi
Lütfen mesajlarınızın içeriğinde; küfür, siyasi ibareler, hakaret içeren sözler kullanmayınız.
Bu tür mesajlar onaylanmayacaktır.

820 yorum var:

 1. yaşar ustaya allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim .allah mekanını cennet eylesin

  cevapla
 2. tüm köylülerimin ramazan bayramını kutlar ellerinden öperim siteyi yaptınız her senebayram resimlerinide koyunki daha güzel olsun köyümüzü uzaktanda olsa bari bayramlarda görelim

  cevapla
 3. SELAMÜNALEYKÜM SEVGİLİ KÖYLÜLERİM RAMAZAN BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENABI ALLAHT TAN DİLERİM TÜM BAYINDIR KÖYLÜLERE SEVGİLER SAYGILAR HOŞCA KALIN

  cevapla
 4. Daha öncedende bahsettiğim bir Bayındırlı olarak gibiköyünüze uğradım.Bir kaç fotoğrafda çektim.Köyünüzün yaşlılarından Aziz bey(Yıldırım) ve Köy imamı ile sohbet ettik.Tam olarak adetlerinizi inceleme ,konuşma fırsatım olmadı.Bayındır ismi boy ismine izafeten verilmiş ise aynı gruptan geldğimiz kesin sayılır.Aziz beyde dana pabuç yemez hikayesini anlattı.
  Saygılarımla

  cevapla
 5. Muhtar ve yönetimine teşekkür ederiz şimdi diğer vaatlerini yaparsa daha çok teşekkür ederiz malum
  16 tane vaadi var bir belediye başkanının bile bu kadar projesi yok kendisine helal olsun der ve başarılarının devamını dileriz
  Vaatlerinin takipçiyiz. 1-Şenliğin tekrar yapılması vaat 1 kalan 15

  cevapla
 6. KÖYÜMÜZÜN SU PROBLEMİ KALMAMIŞ MUHTAR VE YÖNETİMİ DURUMA EL KOYMUŞTUR. SULARIMIZ VARDIR HATTA TESİSATLARI PATLATACAK NERDEYSE……..

  cevapla
 7. Köy’de sular deponun üstünden akıyor.Bunu kimse dile getirmiyor nedense.

  cevapla
 8. eski muhtarda da sular kesiliyordu. şimdi de kesiliyor .hatta şuan daha çok kesiliyor. camiyi güzelleştirmek yerine köyün en büyük sorunu olan su kesintisine çözüm bulsanız tüm köylü için daha yararlı olur

  cevapla
 9. ÖNCELİK LE ESLAMIN ALEYKE ALEYKUM SELAM HERKEZE BEN BURDAN KÖYÜMÜZÜN DURUMLARINI ÖĞRENİYORUM AMA HİÇ İYİ DEĞİL EKSİK ÇOK YARDIM YOK KONUŞAN ÇOK YAPAN YOK BİZLERİ KÖYÜMÜZÜN EKSİK OLAN ŞEYLERİ YAPMAKSAK NİYE YAŞIYORUZ KÖYÜMÜZN EN ÖNEMLİ OLAN ŞEYLERİ YAPAMIYORUZ,, NEDEN DÜZENSİSLİKTEN DOLAYI HERKEZ BİRBİRNE BAKIYORLAR ÖNCE O VERSE SONRA BEN VERSEM, DER ÇOK YAZIK BU HALA Mİ DÜŞÜCEK BAYINDIR KÖYÜ ESKİDEN SU CAMİ VE SARYE BİR ÇOK ŞEY EKSİK DEĞİLDİ OLAMYAN YAPILLIYDI,, AMA ŞİMDİ İSE KÖYLÜ BİRBİRNE DÜŞMAN GİBİ BAKIYORLAR BUNLARI DUYYACAĞIMA KÖYÜME GİTMME DAHA İYİ EĞER BİR KÖYDE MUHTAR VARSA OO MUHTARIN PEŞİNE GİDİLİR VE GEREKEN NE VARSA YAPILIR VE MUHTARIN İŞİNE KARIŞILMAZ SADECE OO NEDERSE O YAPILIR SİZDEN RİCA EDİYORUM KÜS OLANLAR BARIŞSIN EKSİKLER TAMALANSIN GEREKEN YAPILSIN,, ÇÜNKÜ BİZİM KÖY GİBİ KÖY YOKTUR O NUN İÇİN KÖYÜMÜZÜN GEREKEN NEYİ VARSA YAPILSIN KİM YAPRSADA ONUN PEŞİNE GİDİLSİN.. İNŞALLAH BAYRAMA KALMAZ EKSİKLER ALLAH EMANET OLUN HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN,,

  cevapla
 10. Merhabalar ,Malum Türkiyemizde 26 adet Bayındır isimli yer bulunmakta,bende Ankaranın Bayındır Mahallesindenim.Bayındır isimli lokasyonlarda yaşıyan insanların kan bağı olduğunu düşünmekteyim8Üçokların Gökhan boyuna ait Akkoyunlu devletini kuran boy).Köyünüze de pazartesi nasip olursa uğramak istiyorum
  Muhtar ya da konuya ilgi duyan ve köyde yaşıyan bir arkadaşımızın telefon bilgilerini alabilirsem sevinirim
  Saygılarımla
  Tel 0507 876 22 22

  cevapla
 11. tüm köylülerimin berat kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim ölenlerimize rahmet kalanlarada başsağlığı dilerim allaha emanet olun.

  cevapla
 12. bu sene şenlik olucakmı acaba olursa güzel olur köyümüzde çok teşekkürler.

  cevapla
 13. ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKUM CÜMLETEN HAYIRLI AKŞAMLAR DİLİYORUM MUHTAR ŞERİF ABİYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ELİNDEN GELİNİ YAPIYOR SAĞ OLSUN KÖYLÜDE MUHTARA YARDIM ETSE NE GÜZEL OLACAK EL ELE BİRLİK BERABERLİK OLDUKTAN SONRA HİÇ BİR İŞ HİÇ BİR YERDE KALMAZ DOSTLARIM,, BİZLER UZAK YERLERDEN DUYUYORUZ ÜZÜLÜYORUZ SAYGI SEVGİ DEĞER KÖYLÜLERİM MUHTARIMIZI YANLIZ BIRAK MAYIN SONUNA KADAR NASIL ESKİ MUHTARI BIRAK MADIK YANINDA OLDUK ŞİMDDE YENİ MUHTARIMIIZIN YANINDA OLALIM, GEREKEN EKSİKLERİ TAMAMLAYALIM,, NE GEREKİRSE YAPALIM,, İŞTE BU KADAR.

  cevapla
 14. Hayırlı Olsun Özellikle Eski Resimleri Paylaşmanız Çok Güzel Olmuş

  cevapla
 15. köyümüzün en büyük sıkıntılarından biri olan su sorunu inşallah çözülür aslında kozansıkı barajındaki su 10 köye yeter orayla belediyeyle görüşülüp hallolursa çok iyi olur.

  cevapla
 16. Ali Abime katılıyorum. Hepimiz köyümüzü çok seviyoruz ama hiç yardım yapmıyoruz. Herkes 20-30 lira verse köyümüzün birçok ihtiyacı karşılanır.

  cevapla
 17. SOMA’DA MEYDANA GELEN MADEN FACİASINDA HAYATINI KAYBEDEN İŞÇİLERİMİZE MEVLADAN RAHMET YAKINLARINA SABIRLAR DİLİYORUZ. MEVLAM ÜLKEMİZE BİR DAHA BÖYLE ACILAR VERMESİN İNŞAALLAH. BAYINDIR KÖYÜ HALKI

  cevapla
 18. DEĞERLİ KÖYLÜLERİM ÖNCELİKLE HEPİNİZİ SELAMLIYORUM
  KÖYÜMÜZ İHTİYAÇLARI KONUSUNDA YARDIM TALEBİMİZE YOĞUN BİR İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.KÖYÜMÜZ İHTİYAÇLARINA AYNI DUYARLILIK İÇİNDE DEVAM EDİP CAMİMİZ VE KÖYÜMÜZ EKSİKLERİNİ GİDERELİM.KÖYÜMÜZÜ DAHA GÜZEL BİR KÖY HALİNE GETİRELİM. HEPİNİZE SELAM VE SAYGILARIMI SUNARIM ALLAH’A EMANET OLUNUZ.

  cevapla
 19. ALİ BAKLACI ABİMİZE KATILIYORUM. KÖYÜMÜZ BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. HER NE KADAR UZAKTA OLSAK TA, HASRETİ BİLE YETİYOR. ÜZERİMİZE NE DÜŞERSE YAPMAYA HAZIRIZ. BİRLİK OLALIM KÖYÜMÜZÜN İHTİYAÇLARINA YARDIM EDELİM.SAYGILARIMLA…..

  cevapla
 20. Değerli köylülerim, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Köyümüz hepimizin köyü, köyümüzün ihtiyacı hepimizin ihtiyacıdır.
  Geçen hafta köyde bulunduğum esnada köyümüzün minaresinden ezan sesinin yeteri kadar duyulmadığını, Camimizin anfisinin eski ve yetersiz olduğu yeni bir anfiye ihtiyaç duyulduğunu fark ettim ve bu konu muhtarımız ve hocamız tarafından da ayrıca iletildi.
  Yaptığım araştırmalara göre güzel bir anfinin maliyetinin 1000-1500 TL arasında olduğunu ve biz özellikle gurbette yaşayan köylülerimizin bu miktarı kolaylıkla karşılayacak güçte olduğumuzu gördüm.
  Bu sebeble öncelikle Bursa’da yaşayan Köylülerimizin, arzu ederse diğer şehirlerde yaşayan köylülerimizinde desteğine ihtiyacım var. Katkıda bulunmak isteyen köylülerimiz
  0 537 601 23 55 no dan benimle irtibat kurabilirler.
  Hepinize selamlarımı sunar Köyümüz ihtiyaçlarına duyarsız kalmayacağımızı ümit ederim. ALİ BAKLACI / BURSA

  cevapla
 21. slm herkeze

  cevapla
 22. fuat amcaya allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum mekanı cennet olsun

  cevapla
 23. (Külli nefsin zaikatül mevt) (İnna Lillahi ve inna ileyhi Raci’un)
  Değerli Köylülerim; yukarıdaki ayet-i kerimelerde Cenab-I Mevla ‘’muhakkak ki her nefis ölümü tadacaktır.’’ Yine ‘’ Şüphesiz Biz Allah’tan geldik ve şüphesiz dönüşümüz O’nadır.’’ Diyor.
  Ölümün hak olduğu fani dünyada Babam FUAT BAKLACI’nın Rahmet-i Rahmana ermesi sebebiyle bizleri yalnız bırakmayarak cenazemize katılan, taziyelerini bildiren, telefonla arayan, mesaj atan, Tüm dost, akraba ve Köylülerimize gönülden sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Mevlam hepsinden razı ve memnun olsun.
  Ahirete irtihal etmişlerimize de Cenab-ı Mevladan rahmet ve mağfiret dilerim. Mekanları Cennet olsun İnşaallah…
  Saygılarımla ALİ BAKLACI/BURSA

  cevapla
 24. fuat dayımıza yüce Allahtan rahmet diliyorum.başta Rıfat abi ve ali baklacıya ve tüm hlkımızın başı sağolsun diyorum.

  cevapla
 25. Faut abinin vefatını duydum, merhuma Allah rahmet eylesin. Aile efradına ve yakınlarına baş sağlığı diler geride kalanlara sağlık afiyetler niyaz ederim.

  cevapla
 26. MEVLAM RAHMET EYLESİN. MEKANINI CENNET KILSIN. YAKINLARINA DA ECRİ SABIRLAR VERSİN. TÜM GEÇMİŞ İNSANLARIMIZA DUA EDELİM….

  cevapla
 27. ALLAH RAHMET EYLESİN GERİDE KALANLARA SABIRLAR DİLİYORUM, MEKANI CENNET OLSUN.

  cevapla
 28. ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKUM BÜYÜKLERİMİN ELLERİNİ KÜÇÇÜKLERİN GÖZLERİNİ ÖPÜYORUM VE SONRA ŞÖYLE BAŞLIYORUM KİM MUHTAR OLMUŞ OLMAMIŞ KİMSEYE DÜŞMEZ,, İSTER BİR OYLA ALSIN İSTER ALMASIN DEMEKKİ NASİBİ ÖYLEYMİŞ ŞANS BU KUMAR DEĞİLMİ SADECE ZAMANI GELİNCE OLURDENE ŞEY NEYSE HAYIRLI UĞURLU OLSUN SAYIN ABİM SANADA YAKIŞIR MUHTARLIK 2 SENE 10 YIL KAYA DAYI YAPMIŞ ALLAH RAZI OLSUN SAĞ OLSUN VAR OLSUN HERKEZ KÖYDE BİRBİRNE BAKIYOR VE BAKIYORLAR BÖYLE HAKERETLET SÖZLER HİÇ KİMSEYE YAKIŞMIYOR OLANADA HAYIRLI OLSUN DENİR OLMAYNADA BİR DAKİNE İNŞALLAH OLUR DENİR FAZLA UZATILMAZ BÖYLE KONULAR SAYGILAR SELAMLAR HERKEZE BAY

  cevapla
 29. kardeşim şerif çalışırı kutluyorum muhtarlık döneminde başarılar diliyorum hayırlı olsun

  cevapla
 30. Ben bu siteye sadece resimlere bakmak için giriyordum ama baktımki siyaseti bu stede normale çevirenler var bu ste köylümzün ve gurbetteki halkımızın bir nebze olsun geçmişe dnüp baktığı yerdir.Derimki kimin ne sıkıntısı varsa muhattabıyla bu sayfada atışmasın… Galyana gelmesinler

  cevapla
 31. DEĞERLİ KÖYLÜLERİM VE MUHTEREM KÖY BÜYÜKLERİM; HEPİNİZİ SAYGI VE SEVGİLERİMLE SELAMLIYORUM.
  BENİ DESTEKLEYEN VE DESTEKLEMEYEN TÜM KÖYLÜLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM. KÖY BÜYÜĞÜMÜZ VE ESKİ MUHTARIMIZ KAYA İLHAN’A DA KÖYÜMÜZE YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
  DEĞERLİ KÖYLÜLERİM ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE KÖYÜMÜZE HİZMET ZAMANIDIR. İNŞAALLAH HEDEFİM BEŞ YILLIK GÖREVİM İÇİNDE KÖYÜMÜZÜ ÇOK GÜZEL BİR KÖY HALİNE GETİRMEKTİR.
  İLK ÇALIŞMAM OLARAK PROJELERİM ARASINDA BULUNAN KÖY CAMİMİZİN ÇİNİ VE HATLARLA SÜSLENMESİ PROJESİNE CENAB-I MEVLANIN İZNİYLE BAŞLADIM. KÖYÜMÜZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.
  MUHTARLIĞIM SÜRESİNCE HER KÖYLÜMÜN MUHTARI VE SORUMLULUĞU BİLİNCİNDE OLACAĞIM. TELEFONUM 7/24 HERZAMAN KÖYLÜLERİME AÇIK OLACAKTIR.
  HEPİNİZE SAYGI SELAM VE HÜRMETLERİMİ SUNARIM.

  cevapla
 32. İMAM VE EŞİNE DE NEDEN OY KULLANDIRILMADI AYRI Bİ MEVZU ..KAÇ YILDIR MERNİS ADRESİ OLARAK BAYINDIR KÖYÜ GÖSTERİLEN İKİ YURTTAŞ BAŞKA BİR YERDE Mİ YAŞIYOR BU KONUDA SUÇ DUYURUSUNDA DAHİ BULUNMA HAKKINA SAHİBİZ KISITLANMA VEYA YOK SAYMA BAŞLIĞI ALTINDA YENİDEN SEÇİM YAPILABİLİR

  cevapla
 33. bu seçimde de gördük ki ŞEREF SADECE BİR İSİMDEN İBARETMİŞ… DIŞARIDAN GELİP YADA GETİRTTİRİP DE OY SATIN ALMAK BİZİM KÖYÜN DE MODA DEFTERİNE GİRDİ..AMA UNUTMAYALIM Kİ BİR OY ŞEREFTİR ŞEREF DE BENİM NEZDİMDE KİŞİLİKTİR VALLA KİŞİLİĞİMİ SATACAK KADAR ŞEREFSİZ DEĞİLİM …BU ZAMANA KADAR BİR ÇOK MUHTAR GELDİ GEÇTİ SİZ DİYEBİLİYORSANIZ Kİ KAYA İLHAN IN YAPTIKLARINI DİĞERLERİ YAPTI AMENNA…ÖNEMLİ OLAN KAZANANIN ADİL OLARAK KAZANMASIYDI AMA BURDAN DA ANLAŞILIYOR Kİ İNSANLARIN EN YAKININA BİLE GÜVENMEMESİ GEREK …SAYGILAR….

  cevapla
 34. gurbetteki bayındırlılar kardeşim birincisi isimle kendini belirtmen gerekir..ikincisi aday çıkarmadı değil aday çıkmadı..üçüncüsü engin kardeşimiz yarası olan gocunsun dedi.Ve seçim 1 oy ile belli oldu dikkatinizi çekmek isterim

  cevapla
 35. BÖYLE BIRSEY OLMAZ HIC KIMSE BOZUNTUYA VERMİYO 2 OY EKSIK KULLANDIRTMAMISLAR ADALET NERDE SIKAYET ETSIN İBRAHIM ABI.TEŞEKKURLER DINCER ABI

  cevapla
 36. ENGİN KARDEŞİM BİRAZ EDEPLİ VE TERBİYELİ OL. BAYINDIR KÖYÜ SAHİPSİZ DEĞİLDİR. BABAN 2 DÖNEM 10 YIL MUHTARLIK YAPTI HATTA KÖYLÜ GECEN DÖNEM ADAY DAHİ ÇIKARMADI KÖY HAİN DEĞİLDİ DE MUHTARLIĞI KAYBEDİNCE Mİ HAİN OLDU. KÖYÜ BU KADAR SAHİPSİZMİ BULDUNUZ DA CAMİNİN HAPORLERÜNDEN BAĞIRIYORSUN. BABANDA BU KÖYÜN İNSANI KAZANAN ŞERİF KARDEŞİMİZDE BU KÖYÜN İNSANI HERKEZ EDEBİNİ TERBİYESİNİ BİLECEK. FURKAN KARDEŞ KÖY HOCASI BİLDİĞİMİZ KADARIYLA TARAFSIZDIR OYUNU KİMSEYE VERECEĞİNİ KİMSE BİLMEZ BELKİ OYUNU ŞERİFE VERECEKTİ…

  cevapla
 37. Söz ağızdan çıkar engin kardeşim bunu biliyosun ama gel görki bu bizim köye işlemiyor..ve Furkan kardeşime sonuna kadar katılıyorum hiçte adaletli bir seçim olmadığını düşünüyorum.Hesap döner sap döner gün gelir devran döner..

  cevapla
 38. Necmi abi geçmiş olsun allah şifalar versin… OY SEÇIMLERİNDE CAMİMİZİN HOCASI IBRAHIM ABIYE VE EŞINE OY KULLANDIRTMAMIŞLAR.BOYLE SEYMİ OLUR ARKADAŞ KAYA MUHTARIMIZ 1 OYLA KAYBETMIS BUNA EL ATIN BOYLE BIRŞEY OLMAZ 1 OY 1 OYDUR HAK YEMEYELİM..

  cevapla
 39. Bayındır Mahallesi halkı yıllar önce bizim koye söylenmiş olduğu bir soz var ben bu sözü koyun haporlorunden de söyledim burdanda söylüyorum Bayındır Bayındır adamları hayindir dana pabuç yemez bu bize bir oyundur bu laf bizim koye layiktir ve bu bizim koyun insanı hayindir bazı kişilerde . bu sozumede yarasi olanlar gocunsun bizim koye iyilik çalışmak yaranilmazmis yazıklar olsun Bayındır Mahallesi’ne Engin ben

  cevapla
 40. kim muhtar oldu köyde biz uzaklardayız merak ediyoruz..

  cevapla

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir