25 Mayıs 2013

ÖNEMLİ: Aşağıdaki resimlerin tüm hakkı KavakBayindir.com ‘ a aittir.
Hiçbir şekilde izinsiz yayınlanamaz !!!

Siz de yayınlanmasını istediğiniz resimlerinizi iletisim@kavakbayindir.com mail adresine gönderebilirsiniz.

25 Mayıs 2013 Resimleri6 yorum var:

 1. bu işleri bırakın beyler koyde ikilem yapmaya gerek yok dernek var herkes dernege uye olsun..yok camiye anfı yok ceneza masrafları ıcın ayrı bir yardım toplamaya ne gerek var.ayda 10 tl vermeye cekiniyosunuz..

  cevapla
 2. ALİ ABİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. KÖYÜMÜZLE İLGİLİ İYİ ÇALIŞMALARI VAR. CENAZE FONU OLUŞTURMA DÜŞÜNCESİ DE ÇOK İYİ BİR FİKİR. HER ZAMAN İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ VE DESTEKLİYORUZ.

  cevapla
 3. DEĞERLİ KÖYLÜLERİM HEPİNİZİ ÖNCELİKLE SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM. BURADAN KÖYÜMÜZ CAMİ ANFİSİ İHTİYACI İLE İLGİLİ ÇAĞRIMA YOĞUN BİR İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN, HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN. BENİ AYDIN!DAN ARAYIP KÖYÜMÜZ ANFİ İHTİYACINI KARŞILAYAN VE KÖYÜMÜZE ANFİ GÖNDEREN SATILMIŞ KABADAYI KARDEŞİMİZE DE KÖYÜMÜZ ADINA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM MEVLA KARDEŞİMİZDEN RAZI OLSUN.
  YENİ BİR KONU OLARAK MALUM CENAZELERİMİZDE MASRAFLAR KONUSU. YOK ŞU HARCAMA OLDU YOK BU OLDU GİBİ TARTIŞMALARA SON VERMEK ADINA ÖNCELİKLE BURSA’DA Kİ KÖYLÜLERİMİZ, SAMSUNDAN DA VE DİĞER ŞEHİRLERDEN DE KATILIM OLABİLİR KÖYLÜLERİMİZLE BİR FON KURMAYI, BİR HESAP AÇIP BU HESAPTA EN AZ 1000 İLA 2000 LİRA GİBİ BİR PARAYI HAZIR BULUNDURMAYI VE CENAZE OLDUĞUNDA BU PARADAN CENAZE MASRAFLARINI KARŞILAMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. BİZE KATILAN VE VE GÖRÜŞ BİLDİRMEK İSTEYEN KÖYLÜLERİMİZDEN TEL 05376012355 TELEFON BEKLİYORUM. ALLAH’ EMANET OLUN…..

  cevapla
 4. HAZİRAN’IN 12’SİNDE ORDAYIM GELİYORUZZ.. KARDEŞ..

  cevapla
 5. temmuzun 18inde ordayım herkesin tüm bayındırlıların kandili mübarek olsun bazılarına inat ordayım

  cevapla
 6. Vallaha bu site çok güzel ya arkadaşlarımı görüyorum bende bi okullar bitsin gelcemde Furkan nabiin la 😀

  cevapla

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir