Köy Konağının Üstüne Çatı Yapıldı

Köy konağımızın üstüne söz verdiğimiz gibi çatı yaptık. Köyümüze köylümüze hayırlı olsun. Maddi manevi destek verenlere teşekkürler.


3 yorum var:

 1. Yaşar dayı ile ilgili düşüncelerimi de dile getirmek istiyorum.
  Yaşar dayı espriyi sever.Yontma taş devrinin değil yontma ağaç devrinin adamı.
  Yaşar dayı hemen uyur uyudukça da büyüyor.Ekmeği çok yiyor ağır ağır yürüyor.Geçmiş olsun yaşar dayı.
  Bizim evin önünde oturak var adına muhabbet yeri mi dinlenme yeri mi yoksa sığır bekleme yeri mi desem bilemedim:)Yaşar dayı her sabah gelir orada oturur.Bizim evin penceresinden görünür.Çay lokum bisküvi götürdüm macun yaptı çayı içti dua etti.Birkaç gün sonra yine yaşar dayı oturakta oturuyordu.Bu sefer demlikle değil su bardağı ile çay götürdüm. eve geldim işlerimi hallettim aradan zaman geçti.Boş bardağı almaya gittim baktım ki çay yarısına kadar dolu.Ustam neden içmedin yoksa beğenmedin mi sevmedin mi deyince Necati bu çay kaypıncak olmuş dedi.Bir yudum aldım şeker yerine tuz katmışım çaya:)özür dilerim hakkını helal et ellerinden öperim yaşar dayı

  cevapla
 2. Caminin çatısı için öncülük eden dernek başkanına, yönetim kuruluna, köy idare heyetine çok teşekkür eder başarılar dilerim.Herkesin çorbada tuzu olması lazım.Benim acılı günümde bizleri yalnız bırakmayan köy halkına teşekkür eder saygılar sunarım.
  Caminin çatısı için müsaade ederseniz birkaç cümle yazayım:
  O ağacı tutanlara, ziyafette lokmaları yutanlara afiyet olsun.O çiviyi çakanlara yükseklerden bakanlara da helal olsun.Ağaçları biçenlere soğuk sudan içenlere afiyet olsun.Kiremiti atanlara yukarıdan kapanlara helal olsun.
  Dostlarım; yollar uzak gelemezsin ağlar iken gülemezsin isteyince ölemezsin.Ölenlere rahmet olsun canlarım.
  Köyümüzün hacısına hocasına gencine ihtiyarına saygı ve sevgiler sunuyorum.HOŞÇAKALIN DOSTÇA KALIN…

  cevapla
 3. vaybe resimler baştan sona kadar film gibi geldi emeği geçen herkese teşekkür bile az gelir sizler çok değerli insanlarsınız…

  cevapla

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir